Projekty

Níže najdete projekty, které provozujeme buď přímo sami, nebo je máme dlouhodobě v technické správě.

LevnýSport.cz, internetový obchod

Náhled internetového obchodu LevnýSport.cz

Náhled internetového obchodu LevnýSport.cz

Pro spol. CykloSki Sport Servis J. Žitník dlouhodobě zajišťujeme technický chod internetového obchodu, zabývajícího se prodejem sjezdových lyží a příslušenství, jízdních kol a přístlušenství, autoboxů, fitness a mnoho dalších nejen sportovních potřeb. Mj. poskytujeme pro internetový obchod kompletní on-line marketingový servis vč. SEO analýz, analýz přístupů, umístění ve vyhledávačích atd. I díky tomu obsluhuje nyní internetový obchod stovky zákazníků denně a obratem se pohybuje v řádech milionů Kč.

PojistitZivot.cz

Náhled internetových stránek Pojistit Auto.eu

V souvislosti s naší činností pojišťovací a finanční poradenství a v návaznosti na zázemí a kvalitu služeb poskytovaných společností Astorie a.s. jsme spustili webové stránky Pojistit Život.cz. Tyto stránky se zabývají výhradně akvizicí nových klientů pro produkty životního pojištění, úrazového pojištění a dalších produktů. Nechybí interaktivní kalkulačka, otázky a odpovědi, či shrnutí výhod životního pojištění pro zaměstnavatele. Podívejte se na PojistitŽivot.cz.

PojistitAuto.eu

Náhled internetových stránek Pojistit Auto.eu

V souvislosti s naší činností pojišťovací a finanční poradenství a v návaznosti na velkou poptávku po aktualizaci cen povinného ručení, jsme spustili projekt PojistiAuto.eu, ve kterém nabízíme jednoduché zpracování nabídky povinného ručení pro Váš automobil. Spočítejte si nyní, kolik můžete ušetřit na povinném ručení.

Poznávej.eu, internetový průvodce po evropských městech

Náhled portálu Poznávej.eu

Náhled portálu Poznávej.eu

Web Poznávej.EU vznikl pro cestovatele, kteří mají chuť poznávat (nejen) evropské destinace, a přitom zpravidla nechtějí využívat služeb cestovních kanceláří. Doporučíme jakou vybrat leteckou, nebo autobusovou, společnost, kde a jak vybrat ubytování. Dále doporučíme, kdy které město navštívit a na co kde nesmíte zapomenout. Projekt je neziskový, veškerá reklama zobrazující-se na portálu Poznávej.eu je zde pouze po pokrytí nákladů spojených s provozem.

QSport.cz, internetový obchod

Náhled  internetového obchodu QSport.cz

Nový internetový obchod, který se opět zaměřuje na prodej sportovního zboží. Jedná se o projekt, který sdružuje více klasických prodejců sportovního zboží a díky tomu je schopen nabídnout velice široký sortiment. Snažíme se udržet krok s konkurencí v návaznosti na ceny zboží, přitom však udržet, jak již název QSport.cz napovídá, co možná nejvyšší kvalitu zboží. Máte-li k dispozici skladové zásoby sportovního zboží a chcete využít prodeje prostřednictvím QSportu, kontaktujte nás.