Štítek » webdesign «

Realizace projektu: Říjen 2010 

Náhled internetových stránek Pojistit Auto.eu

V souvislosti s naší činností pojišťovacího a finančního poradenství a v návaznosti na zázemí a kvalitu služeb poskytovaných společností Astorie a.s. jsme spustili webové stránky Pojistit Život.cz. Tyto stránky se zabývají výhradně akvizicí nových klientů pro produkty životního pojištění, úrazového pojištění a dalších produktů. Nechybí interaktivní kalkulačka, formuláře, mapy atd. Redakčním systémem je WordPress a grafika a schéma byly vytvořena na míru.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky: ,
Realizace projektu: Srpen 2010 

Náhled internetových stránek FoliaTech.cz

Naším klientem pro internetovou prezentaci FoliaTech.cz, je královehradecká firma zabývající se instalací homologovaných autofólií a atesty. Filozofie firmy je kladení důrazu na kvalitu a v podobném duchu se nese i internetová prezentace. Hlavní grafika je interaktivní, návštěvník si může pomocí jednoduchého ovládacího prvku zobrazit náhled zatmavení oken přímo v hlavičce webu. Standardními prvky jsou levé menu a pravý sloupec, který zpracovává nejnovější galerie. V rámci tohoto projektu jsme kromě kompletní grafiky zpracovávali i logotyp a grafický manuál pro následné využití. Redakčním systémem je Wordpress a pro internetové stránky spravujeme i webhosting, e-mailové adresy a další funkcionality. Zobrazte webovou prezentaci FoliaTech.cz

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Srpen 2010 

Náhled internetových stránek SalonAstorie.cz

Pro klienta, Spa a Wellness a Beauty centre Astorie v Pardubicích, jsme zpracovávali kompletní prezentaci. Důraz byl kladen na grafiku a přehlednost. Prezentace by měla evokovat uvolnění a celkovou pohodu, která koresponduje s nabídkou služeb Salonů Astorie. Pro základní navigaci je použitá obrázková roleta, na bázi Javascriptu. Celý obsah je zároveň dostupný z levého menu. Redakčním systémem je Wordpress, pro který je vytvořena unikátní šablona. Stránky máme ve kompletní správě včetně hostingových služeb. Přejít na stránky SalonAstorie.cz.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Srpen 2010 

Náhled internetových stránek Flycut.cz

Pro klienta, firmu, zabývající se službami v oblasti 2D a 3D zpracovávání rozličných materiálů, jsme zpracovávali internetové stránky včetně celé grafiky, logotypu atd. Požadavkem klienta bylo zpracování jednoduché prezentace, bez interaktivních prvků. Web běží na redakčním systému Wordpress a je pro něj zpracována unikátní grafická předloha.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Červen 2010 

Náhled internetových stránek Pojistit Auto.eu

V souvislosti s naší činností pojišťovací a finanční poradenství a v návaznosti na velkou poptávku po aktualizaci cen povinného ručení, jsme spustili projekt PojistiAuto.eu, ve kterém nabízíme jednoduché zpracování nabídky povinného ručení pro Váš automobil. Spočítejte si nyní i Vy, kolik můžete ušetřit na povinném ručení. Projekt běží tradičně na redakčním systému WordPress a byla pro něj vytvořena unikátní grafická předloha. Projekt disponuje řadou formulářů, díky kterým dokážeme klientovi nabídnout ty nejlepší podmínky pro pojištění automobilu či jiné produkty.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Červen 2010 

Astorie a.s., schéma pro WordPress

Astorie a.s., schéma pro WordPress

V rámci spolupráce se společností Astorie a.s v návaznosti na finanční a pojišťovací poradenství jsme navázali spolupráci i v oblasti marketingu a propagace. Pro několik finančních poradců byl vytvořen unikátní template (schéma) pro Wordpress, který reflektuje firemní kulturu a grafický manuál společnosti Astorie a.s. a přitom umožňuje volnou publikaci a oborovou specializaci jednotlivých partnerů. Samozřejmostí jsou zprovozněné internetové stránky, převážně na doménách 3. řádu v rámci našich hostingů. Prezentace např. na astorie.lukac.cz, moravec.mlook.cz ad.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Květen 2010 

Náhled webových stránek Sloupno.eu

V případě internetových stránek Zámku Sloupno je zadavatelem Občanské sdružení Pocidliní ve Sloupně, které má ve svém programu mj. dlouhodobou péči o zámek v obci Sloupno nedaleko Hradce Králové. Součástí výroby internetových stránek je i navržení logotypů jak pro Zámek Sloupno, tak pro OS Pocidliní. Webové stránky disponují řadou interaktivních prvků, jako je hlavní grafika s měnícími-se obrázky, mapy, formuláře apod. Šablona pro redakční systém Wordpress byla vytvořena na míru dle přání zadavatele. Internetová prezentace běží primárně na doméně Sloupno.eu, pevné přesměrování funguje dále z domény ZámekSloupno.cz.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Duben 2010 

Náhled webových stránek SalonManes.cz

Naše klientka nás, vzhledem k rozšíření své působnosti do Hradce Králové, požádala o redesign a nové stránky na samostatné doméně. Pro stránky jsme použili šablonu vytvořenou pro stránky Půjčovna-šatů.eu, kterou jsme upravili pro potřeby domény SalonMánes.cz. Stránky běží tradičně na redakčním systému WordPress. Součástí stránek je kromě galerií kontaktní formulář, interaktivní mapa (api.mapy.cz) atd. Přejít: SalonMánes.cz.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Prosinec 2009 

VPS Doprava Hradec Králové - náhled stránek

Webové stránky samostatného závodu VPS Doprava spadajího pod VPS CS, s.r.o., výnamného distributora stavebního materiálu v ČR. V rámci oživení je do webových stránek intergrována animovaná hlavní lišta. Veškeré ostatní grafické prvky byly dle zadání vytvořené na míru, včetně předlohy pro RS Wordpress. Na přání klienta byly implementovány neobvyklé prvky, jako jsou přechodová pozadí, unikátní pro každou stránku, nebo možné překlady prostřednictvím translate.google.com. Samozřejmostí je příprava pro SEO a přístupy do podrobných statistik přístupů.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky:
Realizace projektu: Srpen 2009 

Náhled portálu Poznávej.eu

Náhled portálu Poznávej.eu

Web Poznávej.EU vznikl pro cestovatele, kteří mají chuť poznávat (nejen) evropské destinace, a přitom zpravidla nechtějí využívat služeb cestovních kanceláří. Projekt je neziskový, veškerá reklama zobrazující-se na portálu Poznávej.eu je zde pouze po pokrytí nákladů spojených s provozem. Dlouhodobě kompletně spravujeme celý web a dodavatelsky zajišťujeme nový obsah. Z naší dílny pochází i grafika a řešení webu.

Kategorie referencí: Internetové stránky
Štítky: ,