O pojištění majetku

Přemýšlíte o tom, jak zabezpečit svůj majetek co nejefektivněji. Jak mít moderní pojištění, které počítá s aktuálními riziky a zároveň nestojí mnoho? Jsme připraveni pro Vás zrevidovat Vaší smlouvu a najít optimální řešení přímo pro Vás. Napříč pojistným trhem. Jednoduše. On-line.

Rodinný dům či byt?

Pojištění nemovitosti už není pouze pojištění pro případ požáru a vichřice. Jde o sofistikovaný produkt, který rok od roku, rámci konkurenčního boje, přináší nová rizika a inovace, které lze získat velmi snadno a často i bez nutnosti platit více. Neváhejte a nechte si on-line posoudit Vaší stávající smlouvu a zpracovat porovnání trhu.

Víte, že lze mít pojištěny následující situace?

  • Vlaštovky nalepily hnízda pod římsou a tím nevratně poškodily fasádu domu.
  • Okolo stožáru k satelitu zateklo a voda poškodila izolaci, sádrokartony a svítidla v podkroví.
  • Z ničeho nic přestala fungovat elektrická brána k našemu domu.
  • Kuny se nastěhovaly pod tašky a poškodily izolaci v polovině domu.
  • Trampolína na zahradě při větru uletěla poškodila sousedův plot.

Vybavení domácnosti

Totéž, co pro rodinný dům, platí i pro jeho vybavení. Pojistka domácnosti je často opomíjeným produktem. Pokud je vůbec sjednána, často v domácnosti přežívá desetiletí a když už dojde na škodu, často následuje nepříjemné překvapení v podobě nízkého plnění či úplnému zamítnutí škody. Důvodů je více, ale nejčastějšími jsou, že pojištění není aktuální a neobsahuje odpovídající rizika. Nechte si on-line zrevidovat Vaší smlouvu a budete vědět na čem jste. Velmi pravděpodobně budete překvapeni, tím, že za méně peněz získáte daleko lepší, moderní smlouvu.

Co nabízí aktuální produkty pojišťoven?

Mimo standardních rizik jako jsou vodovodní škody, požár, výbuch, odcizení apod. Vás aktuální produkty pojištění kryjí i v situacích, pro které by bylo v předchozích letech plnění pojišťovny zcel nepředstavitelné.

  • Váš notebook jste nedopatřením polili sklenicí vody na stole a on přestal fungovat.
  • Při bouřce zakolísá napětí a přepětí zničí televizi, router, tiskárnu a mikrovlnku.
  • Vaše nové elektrokolo ukradnou při dobrém obědě v restauraci ze stojanu před podnikem.
  • Mobil, který jste zrovna přinesli z prodejny Vám vyklouzl z ruky a rozbil se displej.
  • Pračka je měsíc po záruce a přestala prát.

Ano, toto jsou příklady, které může pokrývat Vaše pojištění domácnosti, jen je třeba mít ten správný produkt. Využijte našich zkušeností a znalosti trhu a nechte si on-line zkontrolovat Vaší smlouvu a navrhnout nové, moderní řešení.

Pojištění odpovědnosti

Máte děti, domácí zvíře nebo se jen rádi proháníte na bruslích na cyklostezce. Jistě víte, co může přinést chvilka nepozornosti. Stejně jako pojišťujeme svou nepozornost ve svých automobilech (Pojištění automobilů), je dobré na případnou újmu druhým myslet i v osobním životě. Pojištění kryje zejména újmu na majetku či na zdraví druhých a to buď z titulu běžného občanského života nebo z titulu užívání (držby) nemovitosti. Vaší pojistku je třeba udržovat aktuální a to zejména z důvodu dostatečného limitu plnění či produktových inovací jednotlivých pojišťoven.

Neváhejte, nechte si posoudit Vaší smlouvu odborníky MLOOKu, zdarma a on-line. Stačí najít Vaší stávající smlouvu a prostřednictvím naší webové aplikace jí poslat k nám na kontrolu. Do mailu za nedlouho obdržíte výsledek. Bez telefonátů, bez registrací.